Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Контакти

Поштова адреса: 36014, Полтава, вул. Європейська, 4

Електронна пошта: poltava.official@tax.gov.ua

Телефони: Приймальня: (0532) 56–50-00 Факс: (0532) 50-05-20

Часи роботи ГУ ДПС у Полтавській  області: З понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:15 (у п’ятницю – до 16:00)

Контакт – центр ДПС 0 800 501 007 напрямок "4"на який приймаються звернення за такими тематиками:

-          інформаційно – довідкові послуги;

-          звернення фізичних та юридичних осіб на сервіс «Пульс»;

-          усні звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян»;

-          інформація фізичних та юридичних осіб про особу , стосовно якої проводиться перевірка, щодо поширення на неї заборони відповідно до Закону України «Про очищення влади»;

-          повідомлення працівників структурних підрозділів ДПС та її територіальних органів про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції: (0532)503534, (0532)503544 poltava.zvk@ukr.net, poltava.zvk@tax.gov.ua, poltava.zvk1@tax.gov.ua

 Приймальня громадян: Запис на черговий прийом до керівника органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, в інших випадках - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Телефон попереднього запису на особистий прийом до керівництва ГУ ДПС у Полтавській області:  (0532) 50-35-21 з 09:00 до 13:00 та з 14:00 до 18:15 (у п’ятницю – до 17:00

Поштова скринька для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді до ГУ ДПС у Полтавській областіpoltava.rez@tax.gov.ua

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. Нормами Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» визначені вимоги щодо порядку оформлення та документообігу електронних документів. У розумінні статті 5 зазначеного закону «Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа». Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Одночасно пункт 5 розділу ІІ Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у ДПС України та її територіальних органах (затверджене наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2015 № 271, зареєстроване у Міністерстві юстиції України 29.04.2015 за  № 484/26929) (зі змінами та доповненнями) трактує, що електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан - копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

 

Запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», може бути поданий:

на поштову адресу: 36000, м. Полтава, вул. Європейська, 4;

по факсу: (0532) 50-05-20;

по телефону: (0532) 50-35-21;

*на електронну адресу: poltava.publ@tax.gov.ua

* Примітка: на вказану електронну адресу не надсилаються пропозиції, заяви, скарги громадян, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб, а також питання щодо практичного використання окремих норм податкового законодавства, питання практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи, питання з роз'яснення прав та обов'язків платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядку сплати єдиного внеску.

Ознайомитися з документами, їх копіями, зробити виписку з них, сфотографувати та записати на будь – який носій запитувачі публічної інформації можуть у спеціальних місцях органів ДПС у Полтавській області та приміщенні Головного управління ДПС у Полтавській області, за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Європейська, 4, каб.101.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КЕРІВНИЦТВА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ