Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Знов працюють телефонні шахраї!

05.08.2021

Головне управління ДПС у Полтавській області вкотре інформує про активізацію телефонних шахраїв, що дзвонять платникам податків від імені податківців зі злочинними намірами.

Так, днями злодії продовжили працювати за традиційною схемою – надходили дзвінки платникам податків, керівникам підприємств Миргородського району та м. Миргород від імені начальника Миргородської ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області Подоляки Людмили Олексіївни з номеру телефону: +380944901571, з вимогою надання неправомірної вимоги в сумі 20,0 тис.грн., надавши телефон для зв’язку +380952111643.

 Головне управління ДПС у Полтавській області знов нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять бути пильними та обачними, не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області