Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Майже 10,6 млрд. грн. податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини у першому кварталі 2021 року

21.04.2021

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області відзначили, що протягом січня-березня 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 10 млрд. 570,3 млн. гривень.

«До державного бюджету зібрано платежів у сумі 7 млрд. 431,3 млн грн., в тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав – 7 млрд. 429,3 млн. гривень», - повідомив журналістам начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків до загального фонду державного бюджету надійшло: податку та збору на доходи фізичних осіб – 780,3 млн. грн., в тому числі  військового збору – 169,4 млн. грн.; податку на прибуток – 1 млрд. 616,6 млн. грн.; рентної плати за користування надрами – 3 млрд. 623,7 млн. грн.; акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 142 тис. грн.; екологічного податку – 39,1 млн.грн.; частини чистого прибутку (доходу) – 4,9 тис. гривень.

У порівнянні із відповідним періодом минулого року приріст надходжень забезпечено: по податку на прибуток – в 2,3 рази, по податку на додану вартість – на 28,6 відсотки, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 12,4 відсотки, рентній платі за користування надрами – у 1,9 рази, екологічному податку – на 20,2 відсотки.

Керівник обласного управління ДПС вкотре подякував платникам податків Полтавщини за сумлінне виконання ними своїх конституційних обов’язків, особливо в період пандемії, що безпосередньо сприятиме, як розвитку країни в цілому, так і  територіальної громади зокрема.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області