Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці та сільгоспвиробники Полтавщини зустрілися на семінарі

09.04.2021

Актуальний семінар-практикум для представників аграрної галузі пройшов у Головному управлінні ДПС у Полтавській області. З огляду на карантинні обмеження зустріч було організовано он-лайн у форматі ZOOM-конференції.

На порядок денний зустрічі були винесені питання: порядку ліцензування, зберігання та використання пального сільськогосподарськими підприємствами; питання реєстрації та призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; сплати податків землекористувачами; електронна звітність – її переваги та зручності для платників податків; а також корисні Інтернет ресурси, додатки, месенджери Державної податкової служби та Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків.

На початку роботи семінару начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров відзначив, що фахівці ГУ ДПС Полтавщини завжди відкриті до співпраці з платниками та громадськістю і всякчас нададуть допомогу  з профільних запитань. Підтвердженням цьому став Меморандум про партнерство та співробітництво між податковою службою області та громадською організацією «Полтавське обласне об’єднання фермерів і приватних землевласників імені героя України, героя Небесної сотні, Віктора Чміленка», який під час семінару-практикуму підписали начальник ГУ ДПС у Полтавській області Олександр Лавров та голова вищезгаданої громадської організації Василь Бурлака.

В ході зустрічі її учасники отримали корисну інформацію щодо податкового законодавства та численні відповіді на питання, що їх цікавили. До того ж організатори семінару-практикуму зауважили, що враховуючи те, що кожен випадок є індивідуальним, фахівці ще попрацюють над їх докладнішим аналізом та нададуть вичерпні відповіді запитувачам.

На завершення семінару Василь Бурлака подякував керівництву та колективу Головного управління ДПС у Полтавській області за корисний та змістовний захід, та погодився підтримувати подібну практику і в майбутньому, тим більше що співпраця між обласним об’єднанням фермерів і землевласників та податківцями вже дала позитивні результати.

 

 Головне управління ДПС у Полтавській області