Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

«ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області проведено сеанс «Гарячої лінії» щодо одноразового добровільного декларування»

09.11.2021

9 листопада 2021 року ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області проведено сеанс «Гарячої лінії» щодо запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету. На запитання платників податків відповідав начальник державної податкової інспекції у м. Полтаві Андрій Вітренко.

Під час «Гарячої лінії» громадяни цікавилися, хто може скористатися одноразовим добровільним декларуванням, як подати декларацію, у які терміни необхідно сплатити збір з одноразового декларування та чи підлягає податковій перевірці декларація.

У ході телефонної розмови Андрій Вітренко наголосив, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування.

Важливим моментом є також те, що в декларації не зазначається інформація про джерела набуття декларантом об’єктів. До того ж після подачі  одноразової (спеціальної) добровільної декларації та камеральної перевірки її контролюючим органом на предмет арифметичних помилок декларант має право її уточнити. При цьому уточнююча декларація подається протягом 20 календарних днів з дня отримання такого повідомлення. Декларація подається безпосередньо декларантом в електронній формі через Електронний кабінет платника.

На всі поставлені питання у ході «Гарячої лінії» були надані роз’яснення в межах чинного законодавства України.

 

 

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:

Державна податкова служба  України https://www.facebook.com/TaxUkraine

та  ДПС у Полтавській області  https://www.facebook.com/tax.poltava/

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua

Державна податкова служба України You Tube youtube.com/TaxUkraine

 

ДПІ у м. Полтаві

ГУ ДПС у Полтавській області